Jesteś tutaj:Start

Dzisiaj na tablicy

Z okazji DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty

życzmy

Wszystkiego Najlepszego!

Kalendarz dodatkowych  dni wolnych:

2.11.2017

2.01.2018

30.04.2018

2.05.2018

4.05.2018

UWAGA!

W odpowiedzi na zapytania:

ogłaszamy dodatkowy nabór do klas 1-7!!!

**********

Szkolna strona - N O W A    O D S Ł O N A !!!

Zapraszamy do odwiedzin

również na urządzeniach mobilnych!

Zapraszamy na nasz kanał na You Tube

oglądajcie

podziwiajcie

subskrybujcie!!!

Pasowanie na pierwszoklasistę

Dziś w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość - starsi uczniowie oficjalnie przyjęli pierwszoklasistów w swoje szeregi!

Euroweek - szkoła liderów"

Jak co roku w zimie wybieramy się na kilkudniowe warsztaty językowe do Międzygórza w ramach prestiżowego projektu "Euroweek - szkoła liderów".  Warsztaty są absolutnie FANTASTYCZNE - w trakcie kilku dni nasze dzieci zaczynają faktycznie KOMUNIKOWAĆ SIĘ w języku angielskim z animatorami z całego świata!

Konwencja o Prawach Dziecka - materiały do pobrania

W ramach dzialalności w Klubie Szkół UNICEF zachęcamy do pobrania i zapoznania się z udostępnionymi poniżej materiałami.

Uwaga! Nowe fantastyczne zdjęcia w naszym słowniku obrazkowym!

Dziś dodaliśmy kolejne pozycje do słowniczka obrazkowego tworzonego w ramach prac projektowych w klasach 1A i 2A.

Wykład "Dlaczego diety nie działają?" - Dolnośląski Festiwal Nauki

Korzystając z niewielkiej  odległości do MDK odwiedziliśmy Dolnośląski Festiwal Nauki drugi raz w ciągu tego samego dnia :)

Język angielski w klasie 3 - tworzymy wpisy na bloga

Wielokrotnie już podkreślaliśmy - MY NIE BOIMY SIĘ NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII - MY JĄ UJARZMIAMY i kreatywnie wykorzystrujemy.

Dolnośląski Festiwal Nauki

Dziś wybraliśmy sie na pierwszy wykład do MDK w ramach tegorocznego Dolnośląskiego Festuwalu Nauki aby obejrzeć ciekawą ale i zabawną prezentację dotyczącą "Ig Nobli".

ZDolny Ślązaczek - dzisiaj język niemiecki

Już drugi rok z rzędu startujemy do konkursu zDolny Ślązaczek - język niemiecki.

Mamy już marynarki!!!

Zgodnie z decyzją Rady Rodziców oraz dyrekcji i grona pedagogicznego, wraz z początkiem roku szkolnego 2017/2018 wprowadziliśmy dla naszych czwarto i piątoklasistów marynarki szyte z wyeksponowanym logo naszej szkoły.  Długo kazały na sibie czekać - wreszcie są!

Dzień Edukacji Narodowej w PRYMUSIE

W piątek, 13 października, w naszej szkole obchodziliśmy przypadające na sobotę święto wszystkich związanych z oświatą!