Jesteś tutaj:Start / Z ostatniej chwili

Z ostatniej chwili

Michael - we'll miss you a lot!

29 maja to ostatni dzień pobytu w naszej szkole Michaela Thomsona.  Wychowawczyni - pani Kasia - wraz z uczniami przygotowali mu huczne pożegnanie!

Mamy podium na XI Miejskim Konkursie Matematycznym "Młody Matematyk"

16 maja nasza reprezentacja - Milenka Leśniewska, Hubert Przeworski i Kuba Mandau - wzięli udział w XI Miejskim Konkursie Matematycznym "Młody Matematyk" organizowanym cyklicznie przez Szkołę Podstawową nr 3 w Zgorzelcu.  I warto było!

Niespodzianka od Pani dyrektor

Nasza Pani dyrektor zrobiłą Prymusom wspaniałą niespodziankę - umiliła powrót do szkoły po majowym weekendzie wspanialym nowym stołem do gry w piłkarzyki!

Finał powiatowy 62. Szkolnego Konkursu Recytatorskiego

Dwudziestu ośmiu recytatorów z klas 4-6 szkół podstawowych zaprezentowało sie w czwartek, 27 kwietnia, na scenie Miejskiego Domu Kultury podczas finału powiatowego.  Powołując sie na słowa jury - poziom był niezwykle wyrównany i wysoki, a młodzi recytatorzy zachwycali zarówno prozą jak i poezją oraz często zaskakiwali dojrzałością podczas prezentowania poważniejszych "dorosłych" tekstów.

Nagroda w konkursie plastycznym - brawo Aniu!

27 kwietnia (czwartek) Prymusy wyruszyły na pieszą wycieczkę do Księgarni Autorskiej w Carrefour Zgorzelec na rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, który odbył się 3 kwietnia w naszej szkole.

Konkurs Wielkanocny - kolejne zwycięstwo!

24 marca upłynął termin składania prac na XV RODZINNY, DEKANALNY I POWIATOWY KONKURS WIELKANOCNY.  Wcześniej wyłoniliśmy naszych kandydatów w etapie szkolnym.

Wielkanocne szukanie jajek!

Dziś od rana w PRYMUSIE siwy dym!  Uczniowie biegają jak opętani po wszystkich pomieszczeniach szkoły w poszukiwaniu jajeczek, które podrzucił Wielkanocny Zajączek!

Miejski konkurs recytatorski w MDK - mamy podium!

Reprezentanci wszystkich zgorzeleckich szkół podstawowych, uczniowie klas czwartych, piątych i
szóstych stanęli we wtorek w szranki na deskach MDK w ramach dorocznego Szkolnego Konkursu
Recytatorskiego.

UWAGA!!! KONKURS!!!

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs filmowy!  Tym razem nie z wiedzy - z umiejętności :)

Piękne palmy wielkanocne w klasach drugich

Dziś na religii uczniowie klas drugich pod opieką katechetki pani Agnieszki Dworzyńskiej wykonali piękne kolorowe palmy wielkanocne.