• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 173158
  • Do końca roku: 163 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kontakt

Prywatna Szkoła Podstawowa w Zgorzelcu

ul.Wolności 8

59-900 Zgorzelec

tel. 75 775 1700

prywatne.lo@poczta.onet.pl

Jesteś tutaj:Start / Z ostatniej chwili

Z ostatniej chwili

    

Body painting

Czwartek - o dziwo - był wyjątkowo spokojny na naszych Prymusowych półkoloniach.  Było nas malutko i do tego same dziewczynki, dlatego od razu jednogłośnie zdecydowano, że będzie to "babski dzień" :)

Kuchenne rewolucje w Prymusie

Środa to kulinarny przełom - kuchenne rewolucje pełną parą!  Zaczęliśmy od zdrowego śniadanka - każdy przyniósł ze sobą te produkty, które najchętniej jada na śniadanie i przyrządziliśmy same przysmaki!

Warsztaty kreatywne

Wtorek rozpoczęliśmy spacerem po cudnym zgorzeleckim parku nad Nysą.  Ale nie tuptaliśmy ot tak sobie - zbieraliśmy KAMIENIE.

Młodzi Einsteini - laboratorium

Oj co to było... dobrze, że pani Basia na urlopie bo pewnie rwała by włosy z głowy ;)  Poniedziałek przywitał uczstników półkoloni atrakcjami naukowymi.

Olimpiada

Piątek w Prymusie był dniem sportu.  Nasi koloniści przeszli wiele wymagających konkurencji aby zasłużyć na tytuł sportowca.

Tuż przed wakacjami - spotkanie autorskie z Kazimierzem Szymeczko

W piątek 9 czerwca, w ramach lekcji języka polskiego, uczniowie klasy czwartej wzięli udział w przedwakacyjnym spotkaniu ze znanym pisarzem, autorem wielu książek dla dzieci i młodzieży - Kazimierzem Szymeczko.

Dzień form artystycznych

Aura się popsuła - nic to!  U nas dzisiaj warsztaty kreatywne pod okiem pani Uli!

Wizyta w Muzeum Łużyckim

W środę odwiedziliśmy Muzeum Łużyckie - i to byl strzał w dziesiątkę!  "Trójnogi pies i inne legendy łużyckie" to nie jest zwykła wystawa - to interaktywna przygoda!

Master Chef w kategorii OPEN - drugi dzień półkolonii

Co tu się działo - łoooo jaaaa cię...  Wtorek to dzień kulinarnych popisów i pałaszowania własnoręcznie przyrządzonych łakoci!

Półkolonie w PRYMUSIE - dzień pierwszy

W poniedziałek, 26 czerwca wystartowały Prymusowe półkolonie!  W godzinach od 8:00 do 14:00 od poniedziałku do piątku dzieci uczestniczą w zorganizowanych przez kadrę PSP Prymus aktywnościach - stajemy na głowie (dosłownie i w przeności;) aby było PRZECIEKAWIE, PRZEFAJNIE i PRZEZABAWNIE!