Nowy rok - nowe technologie!

W gabinecie humanistycznym niespodzianka: tablica interaktywna, która dodaje do nauki kolejny wymiar!  Posiadamy już oprogramowanie do języków obcych i pewnie dlatego uczniowie opuszczają ten gabinet z wypiekami na twarzach ;)

Dzięki nowoczesnym technologiom nauka staje się coraz bardziej atrakcyjna.  Doceniamy tradycję i konwencjonalne formy przekazywania i przyswajania wiedzy, ale nie chcemy pozostawać w tyle dlatego z wielką ochotą otwieramy się na nowe możliwości.  Możliwość wykorzystania technologii interaktywnych przy nauce języka obcego to duży krok w przyszłość - technologie informacyjno-komunikacyjne otaczają nas z każdej strony.  Ponieważ nie możemy od nich uciec, postarajmy się je oswoić i nauczmy dzieci korzytać z nich efektywnie i z rozwagą.

Możliwość obejrzenia hhistoryjek z podręcznika w ożywionej formie, zaśpiewania piosenki w wersji karaoke, powtórzenia i utrwalenia słownictwa za pomocą gier komputerowych - to tylko nieliczne zalety naszego nowego sprzętu!  Dzięki temu nawet nasze pierwszaczki w błyskawicznym tempie opanowują nowe słownictwo.  A starsi uczniowie chętniej uczestniczą w atrakcyjniejszych zajęciach :)