• Odwiedziło nas: 190358

Na dobry początek...

No i zaczęło się ;)  Prymusy wystartowały już pierwszego września - jak na wzorowego ucznia przystało!  W piątek po południu odbyła się uroczystość inauguracji roku szkolnego 2017/2018.

Po pierwszych uściskach i podzieleniu się wakacyjnymi wrażeniami Pani Dyrektor Anita Jędrejek powitała wśród nas pierwszaczki - mamy nadzieję, że nas polubią i szybko poczują się jak w domu.

W poniedziałek niespodzianka - aby jeszcze chwilę poczuć się jak na wakacjach pani dyrektor ogłosiła piknik integracyjny - były zabawy na świerzym  powietrzu, gry zespołowe i kiełbaski z grila!  Pycha!

A już od wtorku pracujemy pełną parą - w tym roku parę nowości - nowe przedmioty, nowi nauczyciele, dodatkowe koła zainteresowań, treningi piłkarskie, treningi pamięci i koncentracji  i wiele innych atrakcji.

Powodzenia!

503 Service Temporarily Unavailable