• Odwiedziło nas: 207334

Bake off! w klasach trzecich

I tak się stało!  Przepisy najpierw przetłumaczyliśmy na język angielski, nauczyliśmy się jak wymieniać składniki, opisywać gramy, dekagramy, miksowanie, ugniatanie i pieczenie - a przede wszystkim nauczyliśmy się, że zdrowe może - a nawet powinno - być PYSZNE!

Był "food styling", przebieranki, sesja zdjęciowa, degustacja - było cudnie!

Dzieci zachwycone i najedzone, pani przeszczęśliwa, że ma taką pracę - SAME PLUSY!

ENGLISH IS FUN!  Nikt nie powiedział, że nauka musi być nudna - my udowadniamy, że jest wręcz przeciwnie :)