• Odwiedziło nas: 196726

Pasowanie na pierwszoklasistę

Dziś w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość - starsi uczniowie oficjalnie przyjęli pierwszoklasistów w swoje szeregi!

Wychowawczyni pierwszaków - pani Ula Jasińska - przygotowała piękny program artystyczny.  Było uroczyście i wzruszająco, ale były i wesołe chwile.  Dzieci pięknie deklamowały wiersze, śpiewały piosenki w trzech (!) językach, wykazywały się znjomością symboli narodowych, wsłuchiwały się we wskazówki członków Samorządu Uczniowskiego - a po tym wszystkim pani dyrektor Anita Jędrejek uroczyście pasowała każdego pierwszaka wieeelkim ołówkiem a pani Ula wręczyłą każdemu krawat i tarczę PRYMUSA wraz z pamiątkowym biretem.

Pierwszaczki - witajcie wśród naszej szkolnej braci - i pamiętajcie: bycie PRYMUSEM to zaszczyt!