• Odwiedziło nas: 207306

Język angielski w klasie 3 - tworzymy wpisy na bloga

Wielokrotnie już podkreślaliśmy - MY NIE BOIMY SIĘ NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII - MY JĄ UJARZMIAMY i kreatywnie wykorzystrujemy.

Pomimo absolutnego zakazu używania telefonów komórkowych na terenie naszej szkoły, wcale nie tkwimy w średniowieczu ;)  Wykorzystujemy każdą możliwość, aby nasze Prymuski po pierwsze zrozumiały działanie nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych, po drugie - nauczyły się z nich korzystać w sposób odpowiedzialny i bezpieczny, po trzecie - wykorzystały je w pełni do poszerzania swoich horyzontów i umiejętności.

W trakcie dzisiejszej lekcji języka angielskiego uczniowie klas trzecich uczyli się jak stworzone wcześniej teksty i ilustracje umieścić w formie wpisu na blogu internetowym.  Równocześnie pracowaliśmy nad słownictwem, gramatyką, informatyką i edycją graficzną.

Pierwsze koty za płoty :)

Powstał nasz pierwszy plik !