Nagroda w konkursie plastycznym - brawo Aniu!

27 kwietnia (czwartek) Prymusy wyruszyły na pieszą wycieczkę do Księgarni Autorskiej w Carrefour Zgorzelec na rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, który odbył się 3 kwietnia w naszej szkole.

W trakcie wizyty uczniowie dowiedzieli się na czy polega praca w księgarni, zapoznali sie z szerokim asortymentem oferowanym przez Księgarnię Autorską oraz poznali wyiki konkursu plastycznego, w którym wzięli udział 3 kwietnia.  Jury konkursowe podjęło decyzję aby nagrodą główną uhonorować Anię Durasiewicz z klasy 4A za piękną pracę ilustrującą baśnie Hansa Christiana Andersena.

Tak się złożyło, że  Ania nie mogła nagrody odebrać osobiście, ponieważ w tym samym czasie brała udział w finale powiatowym 62. Szkolnego Konkursu Recytatorskiego!  Na szczęście nagroda i dobra wiadomość zostały przekazane w Ani ręce zaraz po powrocie z konkursu!

Gratulujemy Aniu!