• Odwiedziło nas: 207300

Mikołajkowe niespodzianki w PRYMUSIE!

Każdego roku szóstego grudnia naszą szkołę odwiedza Mikołaj!  W tym roku rownież do nas zawitał i przygotował całą masę przyjemności!

Najwyraźniej PRYMUSY były przez cały rok baaaardzo grzeczne, ponieważ od rana do popołudnia zasypywane były w tym dniu przyjemnościami!

Z samego rana spotkaliśmy się się na lodowisku  "ŁOŚ" gdzie wszystkie Prymusiki wyszalały się na lodzie za wszystkie czasy.

Potem specjalny autobus zawiózł nas prosto do szkoły, gdzie już czekały na każdego ucznia pozostawione przez Mikołaja prezenty :)  Niektórzy - co grzeczniejsi - nauczyciele również znaleźli miły upominek!

Po drugim śniadaniu wyruszyliśmy do MDK na specjalny seans filmowy przygotowany przez "Pana Kino" - Mariusza Tokarczuka - obejrzeliśmy wspaniały "Ekspres Polarny"!

Potem juz tylko obiad i do domu... po następne prezenty... ufff... :)